Hodiny jógy s Petrou

Nedávno jsem tu měla sáhodlouhý popis všech těch, kteří mě v mé praxi ovlivnili a jakým způsobem...dnes to zkrátím.

Na čem mi u vedení lekcí záleží je to, aby Vás taková hodina někam posunula...jestli u toho budete cítit protažení zatuhlého iliopsoasu nebo stát na rukou či jen sedět v lotosu a věnovat se vlastní mysli a dechu...to bude nejspíš na Vás...chci, abyste vystoupili z komfortní zóny.

Záleží mi ne na pozici, ale na pocitu...k tomu všemu mě přivedlo jógové odloučení, kdy jsem se na nějakou dobu stáhla jen a jen do sebe. Trošku otrávená tím, co jsem viděla okolo sebe - hlavně se zamotat do cirkusové pozice, samozřejmě v dokonalém oblečku a pak to s úsměvem na tváři poustnout na sociální síť. Nemám právo hodnotit, je spousta lidí, kteří opravdovou jógou mimo podložku žijí. A proto se vrací k tomu pocitu - kdy cítíte, že směřujete dál a ne o krok zpátky.

Jo a na mých hodinách se dost zapotíte a tak vůbec si na mě vzpomenete ještě den dva potom...moje nejoblíbenější pozice totiž jsou prkno, chaturanga a všemožné záklony (heartopeners).

Otevřené lekce

jsou určené všem, jak úplným začátečníkům, tak pokročilejším

Vždy se najde pro každého alternativa tak, aby mu pozice vyhovovala. Každá hodina je jiná, na tom mi záleží...vše propojuje intenzivní dech, který Vám časem dovolí meditovat v pohybu.

Workshopy

Workshopy pomáhají posunout se hlouběji v praxi, procítit souvislosti, pochopit význam dechu.

Je zde mnohem větší prostor věnovat se technice, nastavení pohybů. Jsou určeny těm, kteří se chtějí józe věnovat více nebo si prohloubit vlastní praxi. Některé jsou ale určeny naopak přímo pro nováčky nebo pro sportovce (např. jóga jako kompenzace při běhu/triatlonu atd.).

Soukromé hodiny

Chcete-li skutečně individuální přístup, šitý jen a pouze Vám na míru...

Tam se můžeme zaměřit na opravdové detaily, dochází tu k nejlepší interakci a předání zkušeností z učitele na studenta a naopak. Při soukormých hodinách si musíme vzájemně sednout i lidsky, to je moje zkušenost. Jinak to dlouhodobě nefunguje. Tak se z mé "yogastudent" naposledy stala svědkyně na svatbě...

PS: Díky, Eli, že jsem Tě našla!

https://www.instagram.com/elinkahlavinka/